Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - bytové

Nejčastější dotazy

 

 1. Jak najdu výrobek, který chci?

 

V hlavní nabídce na domovské stránce můžete výrobky vyhledávat několika způsoby:

 

 • Podle místnosti: Na navigační liště zvolte možnost „Řešení podle místností“ a zobrazte si výrobky pro jednotlivé druhy místností (ložnice, pracovny, kuchyně, koupelny…). Můžete si také pohrát s půdorysným plánem volbou možnosti „Řešení pro každou místnost“.
 • Podle typu výrobku: Zvolte si možnost „Všechny naše výrobky“ pro zobrazení kompletního katalogu našich výrobků.

 

Můžete také použít vyhledávací funkce pro nalezení nejlepší shody s vašimi požadavky.

 

 • Hledat podle klíčových slov – sémantické vyhledávání informací na celé webové stránce.

Pokročilé vyhledávání výrobků – umožní důkladnější vyhledávání zadáním různých požadavků a charakteristik, které od podlahy požadujete (design, barva, odolnost proti oděru atd.).

 

 

2    Mohu si výsledky vyhledávání uložit na příště?

 

Užitečné informace můžete shromažďovat a ukládat, pokud si založíte vlastní účet a osobní prostor „Moje podlaha Tarkett“.

Za tímto účelem budete požádáni o jisté osobní údaje. Tyto údaje slouží výhradně společnosti Tarkett pro vedení vaší osobní stránky na našem webu a trvalé zlepšování online nabídky pro vás. 

 

 • Další informace naleznete na stránce pravidel ochrany soukromí a prohlášení o dodržování zákonů.

 

Pro vstup do svého osobního prostoru na naší webové stránce budete pokaždé potřebovat zadat vaše uživatelské jméno a heslo.

Po registraci si pak budete kdykoliv moci přidat na stránku další výrobek volbou „Přidat do Mé volby“. Výrobky pak zůstanou v sekci Moje volba uloženy i po vašem odhlášení. Můžete si rovněž uložit svá vyhledávací kritéria, abyste si mohli obnovit výsledky vašich minulých vyhledávání.   

 

 

 

 

 

 1. Mohu si kupovat výrobky online?

 

Výrobky Tarkett není možno si přímo kupovat online, ale můžete využít různých funkcí, které vám ušetří čas před návštěvou obchodu.

.

 • Registrace a založení stránky „Moje podlaha Tarkett“ vám umožní přístup k řadě nástrojů, které vám usnadní výběr vaší budoucí podlahy.
 • Nástroj „Moje porovnání“ ukazuje všechny výrobky, které jste si během jednotlivých návštěv na stránce vybrali.
 • Můžete si také objednávat vzorky online. Otevřete si kartu „Přidat do Mé objednávky“, sepište výrobky, které si přejete, a postupujte podle pokynů.   Před odesláním požadovaných vzorků budete kontaktováno naším prodejním oddělením. 
 • Nástroj „Návrhář místnosti“ vám nabídne vizualizaci vaší volby ve virtuální místnosti, pro kterou si sami nastavíte kritéria: Velikost, barva stěn apod.

 

4          Mohu stránku použít pro porovnání dvou výrobků?

 

Nástrojem „Moje porovnání“ si můžete porovnat libovolný počet různých výrobků podle určených charakteristik (barva, design, pohlcování hluku, trvanlivost, délka, šířka apod.). Prostě si zvolte možnost „Přidat do Mého porovnání“ a váš výrobek se tam automaticky uloží. Zvolte možnost „Moje porovnání“ a zobrazí se vám tabulka srovnání různých výrobků, které jste si vybrali.

 

Volbou „Exportovat Moje porovnání“ můžete srovnání také exportovat do excelovské tabulky.

 

5          Jak najdu můj nejbližší obchod s podlahami Tarkett?

Nejbližší obchod naleznete pomocí „Lokátoru“ v nabídce „Služby a podpora“ na hlavní stránce.  Na mapě si zvolte vaši zemi, zadejte vaše město a PSČ a zobrazí se vám seznam nejbližších obchodů.  

 

6          Mohu vidět, jak bude moje podlaha vypadat v místnosti?

 

Na stránce naleznete řadu nástrojů, které vám poskytnou další informace o jednotlivých podlahách.

 • Pomocí „Návrháře místností“ se můžete podívat, jak bude vaše podlaha vypadat v místnosti, pro kterou zadáte podrobnosti jako rozměry, barva stěny apod. 
 • Naše „Obrazová galerie“ na stránce každého výrobku vám pomůže udělat si celkovou představu o tom, jak která podlaha vypadá ve skutečnosti.
   

 

 1. Jak mohu získat další informace o nových výrobcích a inovacích firmy Tarkett?

 

Spoustu informací o našich výrobcích a službách naleznete v sekci „Tiskový prostor“ na hlavní stránce nebo v nabídce „Služby a podpora“.  Pokud si objednáte informace RSS, budete informace o všech novinkách společnosti Tarkett dostávat přímo na váš e-mail.

 

 

 

 

 

8          Jak se mohu o informace podělit s přáteli?

 

Pro odeslání stránky přátelům nebo známým můžete využít kartu „Sdílet s přáteli“ na každé jednotlivé stránce.  Stačí do formuláře vložit jejich e-mailovou odresu a stránku jim odeslat. 

 

 

9          Jak si mohu ze stránky načítat obrázky?

 

Na stránce naleznete široký výběr obrázků  vysokým nebo nízkým rozlišením pro načítání. Jsou k dispozici v „Tiskovém prostoru“ na hlavní stránce po výběru možnosti „Mediální knihovna“.

 

10        Co mám dělat, pokud nenaleznu odpověď na mou otázku?

 

Další informace o našich službách můžete dostat po volbě “Kontaktujte nás” na hlavní stránce a vyplnění kontaktního formuláře.  Ve formuláři musí být jasně označen předmět vašeho dotazu, aby mohla být vaše zpráva odeslána odpovídajícímu odborníkovi společnosti Tarkett.