Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - bytové

Nový produkt Tarkett Easuim

tarkett, podlaha, rustic, oak, light, grey

Tarkett představuje nový produkt Easium: s inovativní robustní konstrukcí, vrchní vrstvou luxusního vinylu na HDF, zvukově izolační vrstvou pro přirozené odhlučnění a klikovým systémem je Tarkett Easium nejsnadnější a nejrychlejší volbou pro renovaci vašeho domova.

Snadná rekonstrukce interiérů

Tarkett Easium je ideálním řešením pro vaše renovace: snadná manipulace a jednoduchá instalace díky 2- zámkovému klikovému systému, lze instalovat na všechny typy podkladů (včetně keramických materiálů). Vinylová vrstva poskytuje pohodlí a integrovaná akustická podložka snižuje kročejový útlum (do 15dB).

tarkett, podlaha, contemporary, oak, grege

8 dekorů dřeva

tarkett, podlaha, elm, netural

Tarkett Easium jsou inovativní podlahy v dřevěném dekoru, které jsou na pohled
k nerozeznání od pravého dřeva. Contemporary Oak je perfektní volba do nadčasově řešených interiérů. Barva kresby na lamelách zlehka přechází od světlých okrajů k tmavšímu středu, což na podlaze vytváří překrásný efekt jemných pruhů. Rustic Oak vychází z nového rustikálního stylu, který zdůrazňuje eleganci a zároveň přirozený vzhled dřeva. Elm je díky dvěma přirozeným odstínům a jemným a širokým vláknům vhodný pro klidné prostory hrající příjemnými barvami.

SDÍLET