Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - bytové

O nás

S více než 130 lety zkušeností a působením ve stovce zemí světa je společnost Tarkett světovou jedničkou v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí.    

Vytváření dokonalého zážitku z chůze po podlaze

Naše podlahy představují velmi reální příspěvek ke zlepšování kvality života každého, kdo žije, pracuje nebo se baví ve volném čase tam, kde jsou instalovány.

Naše podlahy inspirují, motivují a poskytují pohodlí, pohodu, bezpečnost a sebedůvěru společně  s kombinací praktických, smyslových a ekologických výhod – od snadné instalace a trvanlivých povrchů až po rozmanité barvy a vzory, bezpečnost a udržitelnost výroby.

Praktické výhody

Všechny naše podlahy se snadno instalují a jsou opatřeny unikátní povrchovou úpravou,díky které se snadno čistí a ošetřují a vydrží déle v dobrém stavu.

Smyslové výhody

Naše podlahy staví na první místo kvalitu života, kterou zlepšují širokou škálou barev, vzorů, příjemným pocitem pro nohy i vynikající akustickou izolací.   Představují ideální způsob, jak dát vašemu interiéru dotek vaší osobnosti.  

Ekologické výhody

Neustále zlepšujeme náš vztah k životnímu prostředí.  Recyklujeme a opakovaně používáme co nejvíce materiálů a navrhujeme podlahy, které jsou bezpečné a přispívají k lepší kvalitě vzduchu v interiéru.  

A díky našim jedinečným povrchovým úpravám spotřebují naše podlahy méně vody na umývání, a tím přispívají k zachování přírodních zdrojů.

Nejdůležitější čísla

  • Kolem 8600 zaměstnanců na celém světě
  • 28 výrobních závodů
  • 30 prodejních a marketingových společností
  • Prodeje ve více než 100 zemích
  • Každý den prodáme víc než 1 milion m2 podlahoviny