Vyberte svůj státVyberte svůj stát
Česká republika - bytové

Tarkett Starfloor Click 55: Váš domov si zaslouží to nejlepší

Vyráběný na nové výrobní lince v zavodě v Jaslu (Polsko), Tarkett Starfloor Click 55 přináší výhody kvalitní profesionální podlahy, která nabízí úžasné designy pro bytové prostory.

tarkett-podlaha-starfloor-click-55-antik-oak

Snadná instalace, profesionální odolnost

Nastal pravý čás využít pro váš domov výhody kvalitní profesionální podlahy kombinované s jednoduchou instalací.
Tento produkt se vyrábí v Evropě v souladu s nejvyššími standardy. Díky nášlapné vrstvě, která splňuje požadavky pro komerční využití a odolné konstrukci, je garantována 20- letá záruka pro bytové prostory.Tarkett Starfloor Click 55 přichází s profesionálním klikovým systémem pokládky pro snadnou instalaci. Pro ještě vyšší komfort můžete přidat podložku Tarkomfort, která zajišťuje snížení kročejového hluku až o 19dB.

Tarkett, podlaha, Starfloor Click 55, Scandinavian Oak

28 dekorů

Tarkett, podlaha, Starfloor Click 55, Vintage Zinc

Kolekce Tarkett Starfloor Click 55 nabízí exkluzivní barvy a vzory. Široká škála dřevěných dekorů od rustikálních (starý, ale zároveň moderní, navrací zpět materiály z minulosti a tvoří z nich novou klasiku) přes přírodní (klasické vzory pro krásnou harmonii a vytvoření nadčasového prostoru) po dekory na kterých se podepsal zub času (barevné odstíny připomínající skandinávský styl). V kolekci však naleznete i dekory leštěného betonu perfektní pro minimalistické prostory a industriální interiéry.

SDÍLET