Vinylové role

Vinylové role

Správně zvolená podlahová krytina dovede proměnit obyčejný dům v domov. Vdechněte život interiéru, ve kterém bydlíte, a vyberte si ze široké palety moderních vzorů inspirovaných přírodou i klasickými podlahami.

Vinylové podlahy jsou odolné, vodotěsné, snadno se uklízí, a zároveň představují cenově dostupný a moderní způsob, jak renovovat domov tak, aby se v něm cítila dobře celá rodina. Navíc obsahují až 27 % recyklovaného obsahu, což spolu s nízkou úrovní emisí těkavých organických sloučenin a formaldehydu přispívá ke zdravější kvalitě vnitřního ovzduší.

Vinylové role vyhoví všem vašim potřebám a jsou nejlepší volbou pro snadnou renovaci podlahy.

Vinylové role ICONIK jsou cenově dostupné a při navrhování jejich vzorů jsme vycházeli z podrobného výzkumu trendů na trhu. Máte proto jistotu, že se budou do vašeho interiéru perfektně hodit.

Podlahy ICONIK jsou naší horkou novinkou, která využívá nejnovější technologie v oblasti udržitelných vlastností, výroby a materiálu. Navrhli jsme je tak, aby otřásly zažitými představami o vinylových podlahách a nabídly udržitelnou variantu všem, kdo uvědoměle nakupují a chtějí bydlet stylově a útulně..

Hodí se vinylové role i pro můj projekt?

Vinylové role se hodí pro libovolnou renovaci podlahy, na které vám záleží.

Naši designéři se inspirují trendem biofilního designu a při tvorbě dekorů využívají přírodní motivy. Široká škála realistických a autentických vzorů, od dřeva až po kámen, vám spolu s geometrickými vzory nabízí nekonečné možnosti, jak proměnit svůj domov a vdechnout mu nový přirozený vzhled a atmosféru.

Kolekce ICONIK je vhodná do všech typů obytných místností, ať už je podlaha vystavená nízké a střední zátěži (ložnice, kancelář), nebo zátěži vysoké (obývací pokoj či hala). Hodí se i do vlhkých místností, jako je kuchyň a koupelna. K dispozici máte dvě různé spodní vrstvy, které odpovídají zvolenému způsobu instalace.

Textilní i pěnová spodní vrstva je kompatibilní se systémy podlahového vytápění a chlazení v obytných prostorách a obě zaručují vynikající izolaci a dobrou akustiku.

Textilní podložka

Renovujete podlahu plnou nerovností? Zvolte textilní spodní vrstvu a vneste do svého domova pohodlí při chůzi. Navíc před pokládkou krytiny nemusíte připravovat podklad, což vám ušetří čas i peníze.

Pěnová podložka

U místnosti o rozloze ≤ 50 ㎡ zvolte jako udržitelnou variantu pěnovou spodní vrstvu. Volně položenou podlahu můžete po skončení životnosti prostřednictvím podlaháře odeslat k recyklaci.

Pokládáte-li vinylové role ICONIK na vodorovný, čistý a vyrovnaný podklad, můžete je volně instalovat až na plochu 50 m2. Je možná instalace na stávající podlahovou krytinu, s výjimkou podlah s pěnovou podložkou a koberců. Podlahy ICONIK jsou ideální pro rychlé renovace..

Řešení pro zdravější vnitřní ovzduší i životní prostředí

Kolekce vinylových rolí ICONIK obsahuje až 27 % recyklovaného materiálu, je proto prospěšná pro planetu.

Podlahy ICONIK neobsahují ftaláty a mají jen velmi nízké emise formaldehydu a těkavých organických látek (VOC). Zajišťují tak lepší kvalitu vnitřního ovzduší a prostředí.

Položená podlaha je nízkoúdržbová: nemá spoje, ve kterých by se mohly usazovat nečistoty, a snadno ji vytřete vlhkým mopem a teplou vodou. Výběrem podlahy ICONIK uděláte zdravější volbu pro sebe i pro planetu.

Snižte svou uhlíkovou stopu volbou podlahy ICONIK s pěnovou spodní vrstvou, kterou lze položit bez lepení až na 50 m2. Až vám volně položená podlaha doslouží, můžete ji nechat recyklovat prostřednictvím programu ReStart® Ready*.
* Podmínky registrace se mohou v jednotlivých zemích lišit.

ICONIK je zdravější, udržitelnější a nenáročná podlahová krytina, která váš dům či byt promění v moderní, všestranný a útulný domov.

Prohlédnout kolekce Iconik