AUTENTIČNOST A PROFESIONÁLNÍ KVALITA PRO VÁŠ DOMOV

AUTENTIČNOST A PROFESIONÁLNÍ KVALITA PRO VÁŠ DOMOV

STAČÍ JEDEN KLIK A VÁŠ DOMOV ZÍSKÁ NOVÝ DESIGN

Přestavba vašeho domova je s naší novou luxusní vinylovou podlahou Starfloor Click 30 & 30 PLUS, 55 a 55 PLUS mnohem jednodušší, než si myslíte. Dopřejte svému domu nový osvěžující interiérový design. Díky našemu jednoduchému klikovému systému, který usnadňuje instalaci, podlahu zvládnete položit sami. Naše kolekce vinylových dílců Starfloor Click jsou také mimořádně odolné a snadno se udržují, proto si můžete vychutnat nový styl vašeho domova ještě déle.

NOVÉ VZORY PRO VÁŠ AUTENTICKÝ DOMOV

Luxusní vinylové dílce jsou ideální volbou pro přeměnu vašeho domova na klasický, moderní nebo trendový interiér. Vyberte si z široké nabídky dekorů dřeva, kovu nebo kamene. Starfloor Click 30 přizpůsobte si svůj interiér a vychutnejte si skutečný komfort při chůzi. Hledáte přirozený styl?

Kolekce „Starfloor Click 55“ široká nabídka jemných barev a autentických materiálů, které vytvářejí jemný a leštěný povrchový efekt. Vyberte z reálně vypadajících materiálů jako např. napodobení struktury dřeva, zinku nebo betonu, a vytvořte atmosféru v jakémkoli prostoru vašeho domova. S „Starfloor Click 30 PLUS“ a 55 PLUS kolekcemi přidejte do vaší dekorace další dimenzi díky povrchu se synchronizovaným gravírem, který věrně kopíruje povrch dřeva nebo kamene a vytváří tak naprosto autentický vzhled. Tato technika vytváří vysokou úroveň přirozenosti, protože se shoduje s texturou dekoru, a ne jen s použitím obecné textury dřeva nebo kamene. Struktura je synchronizována s dekorem. Když světlo dopadá na podlahu, vlákno nebo vzor se odráží, čímž se reprodukuje realistická povrchová úprava všude kolem vás.

PRO KOMFORTNÍ A ZDRAVÉ INTERIÉRY

Luxusní vinylové dílce jsou dobrou volbou nejen z hlediska estetických aspektů, ale i jejich praktičnoosti, pohodlí a dobré kvality vzduchu v místnosti.
To, co dělá luxusní vinylové dlaždice tak pohodlným řešením, je, že mají přirozené akustické vlastnosti. S akustickou podložkou můžete dosáhnout vyšší absorbce zvuku a minimalizovat hluk. Kolekce Starfloor Click 30, Starfloor Click 30 PLUS, Starfloor Click 55 a Starfloor Click 55 PLUS jsou také zdravou volbou, protože úroveň VOC je nižší než současné evropské normy a přispívá tak k dobré kvalitě ovzduší ve vnitřním prostoru a tím i ke spokojenosti. Fakt, že jsou vyráběny bez ftalátů, přispívá k tomu, že váš dům je zdravým místem pro život. Luxusní vinylové dlaždice jsou také šetrné k životnímu prostředí, protože jsou 100% recyklovatelné. Výběr kolekcí Starfloor Click pro váš domov je dobrý způsob, jak vytvořit domov se zdravým a krásným životním prostředím pro vás a vaši rodinu.

KLIKNĚTE A VYTVOŘTE SI VÁŠ NOVÝ INTERIÉR

Nový vzhled vašeho domu lze vytvořit jednoduše a rychle díky snadné istalaci klikovým systémem. Všechny lamely nebo dlaždice mají čtyřstranné zkosení, což usnadňuje jejich instalaci. To vyžaduje jen několik nástrojů a trochu času. Podívejte se na naše instalační video. pro radu, jak nainstalovat novou podlahu. Celkový vzhled můžete zakončit pomocí dekoračních lišt.

SNADNÁ ÚDRŽBA A DLOUHODOBÁ KVALITA

Přestavba místnosti nebo celého domova vyžaduje určité úsilí a energii. I když je průběh projektu obvykle vzrušující, jsme velmii spokojeni, pokud je dokončen. Díky dlouhé životnosti Starfloor Click si můžete vychutnat nový styl vašeho domova ještě déle. Povrchová úprava Top Clean jej chrání proti odřeninám, škrábancům a skvrnám, takže podlaha je vysoce odolná a snadno se čistí a udržuje. Starfloor Click 30 je dodáván s 15letou zárukou a Starfloor Click 55 s 20letou zárukou díky tloušťce nášlapné vrstvy (3 mm a 5,5 mm).

Jste-li připraveni k montáži STARFLOOR CLICK 55 PLUS, pro další informace rozklikněte v menu záložku "Ke stažení" a v ní složku "Instalace" a stáhněte si příslušný úplný návod k montáži a podívejte se na naše instalační video!