Barvy a vzory vinylových podlah

Barvy a vzory vinylových podlah

Vinyl je vysoce odolný, voděodolný, nenáročný na údržbu, atraktivní a cenově dostupná varianta podlahy, která se také snadno a jednoduše instaluje. Ale jedna z věcí, která skutečně odlišuje vinyl od alternativních variant podlah, je jeho univerzálnost, pokud jde o design, barvu a styl.

Moderní nebo klasické styly, úzké či široké dekory prken nebo dlažba, šestiúhelníkové nebo chevronové vzory vzhled kamene nebo dřeva - řada možností je nekonečná. Můžete dokonce vytvořit celou řadu trendů, jako jsou dekory rustikálního dřeva, matné povrchové úpravy nebo široká prkna.

Pokud hledáte designovou, atraktivní variantu podlahy, která je také trvanlivá a praktická, vinylové podlahy vám nabízejí spoustu kreativního prostoru a svobody.

Jaké designy nabízí LVT a vinylové role?

Kolekce Luxusních vinylových dílců (LVT) 

Společnost Tarkett nabízí několik kolekcí LVT, z nichž každá nabízí modulární podlahu ve vybrané škále různých designů, které změní vzhled a dojem jakéhokoli pokoje ve vaší domácnosti.

Objevte všechny kolekce vinylových dílců

Kolekce vinylových rolí 

Tarkett nabízí kolekce rozdělené podle tloušťky. V každé kolekci znovu najdete různé tloušťky nášlapné vrstvy – se silnější nášlapnou vrstvou pro místnosti s vysokým provozem, které vyžadují vyšší odolnost a trvanlivost, a s tenčí vrstvou pro místnosti, které nemají tak vysoké požadavky.

Každá kolekce vinylových rolí nabízí široký výběr dekorů. Jakmile určíte požadovanou tloušťku (nezapomeňte, že čím silnější je nášlapná vrstva, tím odolnější je podlaha), stačí si vybrat ten správný dekor!

Každá kolekce nabízí velké množství krásných barev, vzorů. Vyberte si z výrazných a jasných barev, jako je oranžová, tyrkysová, modrá a červená, až po klasické odstíny černé, bílé, šedé a béžové. Vybírejte z palety sytých barev, světlejších nebo tmavší odstínů nebo pastelových odstínů, které kopírují krásu keramických dlaždic nebo dřevěných podlah. Téměř neomezená škála možností designu a barevných kombinací vám umožní vytvořit jedinečně přizpůsobenou vinylovou podlahu pro vylepšení jakékoli místnosti v domácnosti.

Lze vinylovou podlahou napodobit dřevo?

Luxusní vinylové dílce jsou typem vinylových podlah, které jsou navrženy tak, aby imitovaly přírodní podlahy, jako je dřevo, kámen a dlažbu. Díky technologickému pokroku a vylepšené konstrukční schopnosti mohou vinylové podlahy dokonale imitovat tyto přírodní materiály.

Všechny vinylové dílce Tarkett mají dekorovou vrstvu ve vysokém rozlišení, která vytváří neuvěřitelně realistický povrch z přírodního dřeva nebo kamene. Náš sortiment LVT a zejména kolekce Starfloor Click Ultimate se specializuje na dekory dřeva. Tyto dekory představují další dimenzi díky technice embosování v registru, která zvýrazňuje texturu podlahy a napodobuje skutečné přírodní materiály reprodukcí přirozených vlastností dřeva či kamene. LVT je k dispozici také ve formátu prken, což ještě více umocňuje reálný vzhled dřevěné podlahy.


Objevte naši nabídku LVT s dřevěnými dekory

Mohu použít různé vinylové podlahy a barvy v místnostech?

Samozřejmě! Potenciál použití vinylové podlahy k vytvoření odlišného vzhledu a pocitu pro různé místnosti v domácnosti je téměř neomezený. Díky neuvěřitelné univerzálnosti vinylu máte k dispozici širokou škálu možností designu a stylu. Můžete si vybrat náhodné barvy a vzory, nebo si můžete vybrat z řady texturovaných povrchových úprav, které napodobují přírodní materiál, jako je dřevo nebo kámen.

Každý pokoj ve vašem domě má jiou fukci. Hrajte se s řadou vzorů a barev vašich vinylových podlah a kombinací vzorů a textur můžete vytvořit zcela novou atmosféru v každém z vašich osobních prostorů. Vinyl je perfektní volbou podlahy pro ty z vás, kteří chtějí designově přizpůsobenou podlahu a která plně vyjadřuje váš osobitý vkus.