Domov ve stylu "Colourful Place"

Domov ve stylu "Colourful Place"

Veselý, pozitivní, neotřelý dekor zaujímá místo ve vašem domově. Smělost a smysl pro humor je nástrojem k vytvoření osobních interiérů, které jsou plné fantazie! Tento styl vám pomůže vytvořit z vašeho domova jedinečné stylové místo.
Milujete výrazné barvy! Záměrem je vytvořit pohyb a energii, a tak oživit svůj domov barevnou stěnou nebo podlahou. Plechovka barev mohou definitivně změnit místnost. Máte rádi na originální nábytek, zaoblené nebo geometrické linie inspirované šedesátými a sedmdesátými léty a doplněné současnými kousky. Máte duši návrháře a umělce a váš domov je vaše hřiště.

Přidejte barvy do vašeho kažodenního života

Vyberte si centrální kus nábytku v barvě, která nabíjí místnost energií, na jednoduché podlaze se vzorem tón v tónu. Umístěte malé, ultralehké dekorativní předměty do okolí a přidejte do obývacího pokoje dotek radosti a energie. Překvapivý a barevný vzhled s v nabitý vitamínem dodaného designem.

Express your mood and personality

Při výzdobě, následujte svůj styl, který milujete nejvíce. Nechte svou fantazii volně běžet se směsí zábavných retro objektů a mash-up stylů, abyste vytvořili pop, netradiční dekor. Vaše kuchyně vypadá jako umělecká galerie díky bohémským jídlům a dětským rytířům. Zábavný způsob, jak přinést pozitivní vibrace do domova!

Odvážný potisk

Oživte svůj domov ultra grafickými potisky! Hra mix & match různých vzorů vám 100% zajistí originální dekor. Kombinujte geometrické vzory na různých stupnicích: vytvořte rozsah od malých až po nadměrné. Rozhodněte se pro monochromatický barevný rozsah podpořený zábavnými, kontrastními dotyky. Lakovaná stolička se zakřivenými liniemi se stává originálním designovaným nočním stolkem. Duch 70. let na hladině popového stylu má moderní twist. Rádi se probudíte v této barevné ložnici!

Galerie fotografií