Domov ve stylu "Eclectic Home"

Domov ve stylu "Eclectic Home"

Designový styl „eclectic“ je živou poctou vzdáleným zemím a světovým velkoměstům. Inspirován cestováním, kočovným stylem a novými setkáními, tento bohémský styl vás bude provázet celým domem. Styl je inspirován ódou předků a kultur světa! A pokud jde o dekorace, tento trend oslavuje především zvědavost a vynalézavost. Rozhodněte se pro pečlivě sestavené inscenace, abyste vytvořili perfektní sestavu: syrové, přírodní stěny, vzorované podlahy a ručně vyráběné předměty, které byly přivezeny ze vzdálených zemí, dodají vašemu domovu šarm, charakter a duši. Pletené koše jsou nutností: jako chytré úložné prostory nebo odkládací ošatky rozmístěné po celém domě. Je to styl, který se neustále znovu objevuje, doprovází vás na cestách a všude tam, kam vás povede vaše srdce!

Mix & match inspirace

Oblékněte svůj domov do etnických textilií a směsi vzorů a kultur zahřátých dotyky barev bohatých na pigmenty a vytvořte své lákavé a originální objekty. Výsledkem je přirozená atmosféra naplněná světlem.
Elegantně zvládnete umění mix & match, abyste vytvořili bohémského ducha. Rozhodněte se pro pohodlné sedačky lemované polštáři a umístěte nízké stolky pro vytvoření obývacího pokoje s kočovným pocitem. Každý z objektů uvnitř vašeho domu byl pečlivě vybrán a vypráví svůj příběh. Umístěte je různě do prostoru, abyste získali teplou a rafinovanou atmosféru.
 

Volání dálek

Mezi tradicí a moderním stylem: styl „tadelakt“ (vodotěsná vápenná omítka) evokuje Orient. Ručně tkaný koberec a tmavé dřevo jsou ideální materiály pro hřejivý interiér. Vystavte své objevy, přírodní houby, ručně vyráběná mýdla, intarzie, fouta… jako dekorace. Tato uklidňující koupelna se vzdálenou a exotickou estetikou je opravdovou pozvánkou k cestování.

Vzácné dotyky

Dodejte sofistikovanost takovým přírodním materiálům, jako je prádlo, raffia a dřevo, s elegantním nádechem zlaté patiny. Tento vzácný pocit spočívá také v jedinečném duchu světového umění a řemesel. Vyřezávané exotické dřevo dodává nábytku autentický etnický nádech. Pro vaše květinové kompozice, skládejte kytice sušených květin a trav s divoce bohémským dotekem. Přijímejte rituály z jiných kultur pro obohacení vašeho rutinního života. Exotické chutě a vůně přinášejí krásné vzpomínky a nabízejí vítanou změnu scenérií.

Galerie fotografií