ID MIXONOMI - VÍTĚZ RED DOT AWARD

ID MIXONOMI - VÍTĚZ RED DOT AWARD

14. září 2017

INOVACE PRO NAŠE KLIENTY

Tarkett usiluje o inovativní přístup k podlahám v každém smyslu: nabízí inovativní řešení zákazníkům, vytváří opravdové tvůrčí a módní návrhy a přispívá k bezpečnému a čistějšímu životnímu prostředí svým udržitelným přístupem. Tarkett získal v uplynulých letech řadu cen udílených za inovace. Dnes je nové kolekci iD Mixonomi uděleno ocenění Red Dot Award za vynikající produktový design. Tato cena potvrzuje celosvětové vedoucí postavení společnosti Tarkett v inovativních řešeních podlah.

 

CO JE RED DOT AWARD?

Red Dot Award je jednou z nejžádanějších značek kvality designu a inovací. Red Dot Award: Produktový design je tedy více než kdy jindy jeden z nejuznávanějších procesů hodnocení pro vývoj designu ve světě.

V tomto roce obdržel Red Dot Award přihlášky z 54 zemí. Všechny zadané produkty byly posouzeny individuálně nezávislou a mezinárodní odbornou porotou.

"Různorodost, expresivita a kreativita jsou charakteristickým znakem modulárních vinylových dílců řady iD Mixonomi. Díky svému sofistikovanému stylu dodají jakémukoli prostoru jedinečnou atmosféru."

Kolekce iD Mixonomi Luxury Vinyl Tiles získala Red Dot Award pro návrh výrobku díky inovativnímu designovému přístupu a tvůrčím možnostem produktu.

 

ID MIXONOMI: KREATIVNÍ KONCEPT JAKO ŽÁDNÝ JINÝ

Vytvořena pro architekty a designéry, iD Mixonomi je nová kolekce podlahových modulárních vinylových dílců, která umožňuje vytvoření interiérové atmosféry na míru.

Zákazníci mohou vytvářet vlastní podlahové kompozice - od nadčasových vzorů až po nejživější koláže - mícháním barev a tvarů s nekonečnou kombinací možností.

iD Mixonomi bude k dispozici od září 2017 pro oblast EMEA.