Kolekce vinylových podlah v rolích pro všechny životní styly

Kolekce vinylových podlah v rolích pro všechny životní styly

Design, komfort a snadná pokládka jsou základní kritéria při výběru nové podlahové krytiny  nebo pro renovaci ložnice, koupelny či kuchyně. Ale to není všechno. Společnost Tarkett se angažuje ve výrobě vysoce kvalitních a udržitelných podlahových krytin, které pomáhají vytvářet zdravější prostory přátelské k lidem. Všechny tyto závazky jsou stejně důležité a ať máte jakékoli priority – v nové kolekci vinylových rolí Tarkett najdete právě to, co hledáte. V letošním roce přichází kolekce Exclusive 280T s 10 výraznými vzory. Od moderních vzorů a geometrických tvarů až po přirozené tóny s organickým vzhledem nebo sytými odstíny, je tu vzhled, který je pro vás tím pravým a jen za zlomek ceny.

Kreativita je na prvním místě

Hledáte velký výběr kreativních, aktuálních a moderních designů vinylových podlah?


Podívejte se na naši širokou nabídku vinylových rolí, které  přináší do vašeho domova dotek nejnovějších trendů.


Naše kolekce vinylových podlah mají vysoce realistické dekory dřeva a kamene, které dodájí každému interiéru velmi přirozený a elegantní vzhled.

Komfort je na prvním místě

Naše nabídka vinylových rolí s textilní podložkou je to pravé, co potřebujete pro klidný domov.
Prohlédněte si našich 24 moderních kolekcí z řady Exclusive: tyto dekory byly navrženy na základě poznatků z naší knihy trendů -Tarkett Home Observer. Kolekce s textilní položkou jsou také v klasických dekorech, například reprodukce přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen v kolekcích Essential. Všechny kolekce jsou opatřeny ochranou povrchu, proto je podlaha velmi odolná a snadno se čistí a udržuje.
 

Hledáte přirozený povrch?

Dosažení vzhledu a pocitu skutečného dřeva se všemi výhodami vinylové podlahy: to vše nabízí kolekce Tarkett Touch.

Podlaha kopíruje strukturu suků a žilek přirodní struktury dřeva pro prémiový a nadčasový vzhled.

Kolekce Tarkett Touch poskytuje komfort díky akustické podložce, která zajišťuje zvukovou izolaci a její dobrou odolnost proti otlaku.