NOVÉ KOLEKCE VINYLOVÝCH ROLÍ INSPIROVANÉ DESIGNOVÝMI TRENDY PRO ROK 2018

Letošní designy přinášejí nový pohled na návrhy bytových interiérů. Moderní vinylové role jsou odolné, snadno se čistí a nabízejí extrémně široký výběr od výrazných barev až po kolekce s dekory, které napodobují přírodní materiály jako je dřevo nebo kámen. Tyto nové kolekce, inspirované nejnovějšími designovými trendy letošního roku, nabízejí mnoho výhod.

Čtyři hlavní designové trendy letošního roku - Oh Happy Days, Celebrating Seasons, New Folk and Soft Silence – nás inspirovali k vytvoření vzorů a barev našich nových kolekcí vinylových rolí. Nabízíme řešení, která splňují vaše požadavky:

  • Je moderní design prioritou pro váš domov? Kolekce Tarkett Look přináší nejširší výběr 126 nových dekorů letošního roku. V této nabídce naleznete všechny trendy letošního roku.

 

  • Hledáte extra komfort? Naše Kolekce Tarkett Relax přichází s 15 novými dekory letošního roku s textilní podložkou, která zvyšuje pohodlí při chůzi a snižuje hladinu hluku až o 20 dB. Nové dekory odrážejí letošní trendy "poetických vibrací" a "nostalgických pocitů" a jsou vynikající volbou pro vytvoření útulných interiérů.

 

  • Máte v oblibě přirozené odstíny? Kolekce Tarkett Touch přichází s unikátní technologií synchronizovaného gravíru připomíná vzhled a povrch podlahy skutečné dřevo. Kolekce obsahuje 18 přirozených a jemných barev, které dokonale vystihují letošní trend „přirozené jednoduchosti“.

DOBŘE VYPADAJÍCÍ DOMOV MŮŽE BÝT TAKÉ KOMFORTNÍ A BEZPEČNÝ

Naše vinylové podlahové krytiny mají nejen krásný design, ale také vynikající parametry, které zajistí pro váš domov pohodlí a pohodu. Kolekce Tarkett Relax je dokonalá kombinace designu a pohodlí: textilní podložka optimalizuje pohodlí při chůzi a snižuje hladinu hluku až o 20 dB, čímž přeměňuje jakýkoli domov v oázu plnou elegantního komfortu. Všechny naše kolekce vinylových rolí také přispívají ke zlepšení kvality vzduchu v interiéru díky velmi nízkým emisím VOC (10krát nižší než nejpřísnější evropské normy). Bezftalátová technologie, která se používá k jejich výrobě, také přispívá ke zdravému životnímu prostředí. Výběr moderních vinylových rolí je dobrým způsobem, jak osvěžit interiér vašeho domova a přispět ke zdraví těch, kteří v něm žijí. Kromě toho jsou všechny suroviny používané v našich produktech pečlivě vybírány z materiálů, které jsou v souladu s právními předpisy pro potraviny a vytvářet tak bezpečné prostředí pro děti i dospělé.

SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA

Co dělá podlahu ideální pro váš domov, je také to, jak snadná je instalace a především údržba v dlouhodobém horizontu. Naše kolekce vinylových roli jsou ošetřeny povrchovou úpravou Extreme® & Supreme®, která je činí odolnějšími vůči každodennímu provozu, snadněji se čistí a proto jsou i hygienické. Kolekce Tarkett Touch je vhodná jak pro bytové tak i pro lehké komerční využití, což dokazuje vysoce kvalitní provedení.