LETOŠNÍ NOVÉ KOLEKCE VINYLOVÝCH ROLÍ: SVĚŽÍ VZHLED PRO VÁŠ INTERIÉR

LETOŠNÍ NOVÉ KOLEKCE VINYLOVÝCH ROLÍ: SVĚŽÍ VZHLED PRO VÁŠ INTERIÉR

NOVÉ KOLEKCE VINYLOVÝCH ROLÍ INSPIROVANÉ DESIGNOVÝMI TRENDY PRO ROK 2018

Letošní designy přinášejí nový pohled na návrhy bytových interiérů. Moderní vinylové role jsou odolné, snadno se čistí a nabízejí extrémně široký výběr od výrazných barev až po kolekce s dekory, které napodobují přírodní materiály jako je dřevo nebo kámen. Tyto nové kolekce, inspirované nejnovějšími designovými trendy letošního roku, nabízejí mnoho výhod.

Čtyři hlavní designové trendy letošního roku - Oh Happy Days, Celebrating Seasons, New Folk and Soft Silence – nás inspirovali k vytvoření vzorů a barev našich nových kolekcí vinylových rolí. Nabízíme řešení, která splňují vaše požadavky:

  • Je moderní design prioritou pro váš domov? Kolekce Tarkett Look přináší nejširší výběr 126 nových dekorů letošního roku. V této nabídce naleznete všechny trendy letošního roku.

 

  • Hledáte extra komfort? Naše Kolekce Tarkett Relax přichází s 15 novými dekory letošního roku s textilní podložkou, která zvyšuje pohodlí při chůzi a snižuje hladinu hluku až o 20 dB. Nové dekory odrážejí letošní trendy "poetických vibrací" a "nostalgických pocitů" a jsou vynikající volbou pro vytvoření útulných interiérů.

 

  • Máte v oblibě přirozené odstíny? Kolekce Tarkett Touch přichází s unikátní technologií synchronizovaného gravíru připomíná vzhled a povrch podlahy skutečné dřevo. Kolekce obsahuje 18 přirozených a jemných barev, které dokonale vystihují letošní trend „přirozené jednoduchosti“.

DOBŘE VYPADAJÍCÍ DOMOV MŮŽE BÝT TAKÉ KOMFORTNÍ A BEZPEČNÝ

Naše vinylové podlahové krytiny mají nejen krásný design, ale také vynikající parametry, které zajistí pro váš domov pohodlí a pohodu. Kolekce Tarkett Relax je dokonalá kombinace designu a pohodlí: textilní podložka optimalizuje pohodlí při chůzi a snižuje hladinu hluku až o 20 dB, čímž přeměňuje jakýkoli domov v oázu plnou elegantního komfortu. Všechny naše kolekce vinylových rolí také přispívají ke zlepšení kvality vzduchu v interiéru díky velmi nízkým emisím VOC (10krát nižší než nejpřísnější evropské normy). Bezftalátová technologie, která se používá k jejich výrobě, také přispívá ke zdravému životnímu prostředí. Výběr moderních vinylových rolí je dobrým způsobem, jak osvěžit interiér vašeho domova a přispět ke zdraví těch, kteří v něm žijí. Kromě toho jsou všechny suroviny používané v našich produktech pečlivě vybírány z materiálů, které jsou v souladu s právními předpisy pro potraviny a vytvářet tak bezpečné prostředí pro děti i dospělé.

SNADNÁ INSTALACE A ÚDRŽBA

Co dělá podlahu ideální pro váš domov, je také to, jak snadná je instalace a především údržba v dlouhodobém horizontu. Naše kolekce vinylových roli jsou ošetřeny povrchovou úpravou Extreme® & Supreme®, která je činí odolnějšími vůči každodennímu provozu, snadněji se čistí a proto jsou i hygienické. Kolekce Tarkett Touch je vhodná jak pro bytové tak i pro lehké komerční využití, což dokazuje vysoce kvalitní provedení.