Najděte si svůj styl pro váš domov

Najděte si svůj styl pro váš domov

Náš domov a styl, v jakém je zařízený, jsou ovlivňovány trendy designu, ale především vyjadřují, kdo jsme, naše hodnoty a naši jedinečnost. Interiéry našich domovů jsou ovlivněny naším životním stylem a stávají se součástí našeho života.
Abychom vám pomohli vyzdobit váš domov a najít svůj styl, představujeme vám čtyři trendy, pro vaši inspiraci: Urban Cocoon, Eclectic Home, Green Factory a Colorful Place.
Být on-trend znamená vybrat si bytový trend, který vám nejlépe vyhovuje!
Který z nich si vyberete?
 

Vytvořte si "Urban Cocoon"

V dnešním rychlém životním stylu hledáte trochu klidu a odpočinku a chcete, aby to váš útulný, elegantní interiér odrážel. Pokud chcete ve svém domě cítit klid, rovnováhu a harmonii, potřebujete správné, jednoduché, spolehlivé prvky, které jsou moderní, vhodné pro vzájemné soužití a jsou plné kouzla.
Váš nový městský, retro, ale zároveň moderní romantický „cocoon“ je ovlivněn skandinávským stylem. Pro každodenní inspiraci se podívejte na dánské umění štěstí: Hygge.
Neutralita je životně důležitá; tato estetika odráží to, co je životně důležité. Méně je lépe. Vše je pečlivě vybráno. Hledáte éterickou, smyslovou formu klasicismu: krásu a emoce, s podvědomím diskrétnosti. Rozhodnete se pro teplé neutrální tóny, rafinované pastely s šedými kontrasty.
 

"The eclectic home", kombinace stylů a elegance

Připomínají vám vaše nezapomenutelné cesty do zahraničí, vaše interiérové dekorace jsou jako cestopisy. Jako zcestovalý světoběžníci jste zvědaví a kultivovaní; milujete cestování a objevování různých kultur. Vaše dekorace uspokojují vaše touhy objevovat svět. Eklektický styl je o kombinaci různých designů s harmonií. Váš vkus charakteristický pozitivním vztahem ke směsi sytých, výrazných barev, textur a objektů odráží vaši lásku k rozmanitosti. Jste jedineční, jste otevření a hledáte nové zážitky. Vaše dekorace je směsicí cestovních vzpomínek a řemesel z celého světa. Líbí se vám pigmentované barvy, vybledlé odstíny a vzácné, časem zvětralé dotyky.

"Green Factory", domov vašich hodnot

Hledáte správnou rovnováhu mezi moderním životem a tradičními hodnotami. Důležitá je laskavost, shovívavost, sdílení a pohostinnost. Autentičnost a předávání jsou klíčová slova a vítání je více než jen postoj: je to vaše mantra.

Chcete se znovu spojit s okolím, cítit se a přiblížit se přírodě a přispět k ochraně planety  udržitelnějším způsobem života. Váš domov je útočištěm, které vám pomůže dosáhnout rovnováhy. Chcete si vytvořit svůj vlastní životní styl tím, že budete ekologicky odpovědní a sdílet vše s rodinou a přáteli. Vaše volby barev jsou řízeny přírodou, skládající nadčasovou paletu s rostlinnými, minerálními a zemitými nuancemi.
 

"Colourful Place", optimistický domov

Je na čase znovu okouzlit každodenní život hravou výzdobou. Jste optimističtí a divocí, pokud jde o barvu, takže dáváte volnost své fantazii a neustále překvapujete! Prožijte svůj domov svým vlastním osobním mixem historických prvků domácí výzdoby, symbolických návrhářských kusů a exkluzivních předmětů. Milujete malé detaily, které dělají velký rozdíl. Jste připraveni porušovat pravidla.

Hledáte nové formy tiché vzpoury ve světě, který chceš najít příliš uspořádaný. Chcete ohromovat a udivovat. Toužíte po jedinečnosti a vyjadřujete svou jedinečnost tím, že si navrhnete svůj vlastní atraktivní a senzační interiér Pop Art. Vaše odvážná volba pestrých a výrazných  barev oživuje klasickou neutrální základnu. Milujete kontrasty a chromatické vzory.

Projekt ve spolupráci s NellyRodi za účasti Clarisse Lebosse a Valérie.