Vinylové role ICONIK

Vinylové role ICONIK

Hlavní výhody vinylových rolí ICONIK

Vinylové podlahy jsou cenově dostupné a snadno se instalují, i když nemáte zkušenosti s instalací. To jsou hlavní výhody, pokud se rozhodnete pro změnu vzhledu vašeho domova. Ale to není všechno. Kolekce vinylových rolí ICONIK společnosti Tarkett nabízí spoustu dalších výhod:

100% bez ftalátů a nízké emise VOC, což přináší lepší kvalitu vnitřního ovzduší pro vás, vaši rodinu a vaše hosty.
Snadné čištění a údržba, takže trávíte méně času pečováním o podlahu a doma si užijete více volného času.
Široká škála dekorů od geometrických vzorů až po realistické napodobeniny přírodních materiálů, jako je dřevo nebo kámen, což znamená, že máte větší kontrolu nad  vzhledem a atmosférou svých pokojů.
• Neuvěřitelně všestranný, což znamená, že naši designéři mohou vytvářet kolekce speciálně navržené pro pohodlnou chůzi, zvukotěsnost, odolnost proti opotřebení nebo jen za dostupnou cenu, protože někdy je to to nejdůležitější.

Proč se nepodívat do našeho katalogu a zjistit, jestli vás něco upoutá? K dispozici je 15 různých kolekcí vinylových rolí, které nabízí rozmanitý vzhled, vlastnosti a samozřejmě všechny jsou navrženy s ohledem na design, pohodlí a udržitelnost.

Široká designová nabídka

Vinylové role ICONIK přicházejí s neuvěřitelnou řadou realistických návrhů a stylů, ze kterých si můžete vybrat: jednoduché hladké monochromy, jako je šedá vinylová podlaha, živé geometrické nebo umělecké motivy a vzorované vinyly, jako dlaždice nebo texturované ztvárnění přírodních materiálů, jako jsou dřevo nebo kámen. Ať už hledáte jakýkoli vzhled, můžete si být jisti, že v kolekcích ICONIK nejdete něco pro vás. Navíc do našeho sortimentu přidáváme 24 nových vzorů: realistických dekorů keramiky, dřeva, betonu a další!

Nevíte odkud začít? Vyzkoušejte tyto kolekce:
- ICONIK 240
- ICONIK 260D

Pohodlnější a tišší vinylová podlaha díky textilní podložce

Vinylové role ICONIK s textilní podložkou pro vaše pohodlí. Textilní podložka poskytuje komfortní pocit při chůzi a také tlumí zvuky, takže váš domov je o něco tišší.

Kolekce s textilní podložkou:
- ICONIK 220T
- ICONIK 260T
- ICONIK 280T
- ICONIK 320T

Vinylové podlahy odolné proti poškrábání a vodě

Ať už hledáte něco do kuchyně, na chodbu nebo třeba do dětského pokoje, pravděpodobně budete chtít takovou podlahu, která  je dostatečně odolná, aby zvládla náročné podmínky.

Vysoce odolné vinylové role společnosti Tarkett jsou navrženy přesně na to. Jejich povrchová úprava Extreme Protection znamená, že mohou být opravdu podrobené takové zkoušce bez známek oděru a škrábanců takže budou vypadat nedotčené roky!

Pokud hledáte podlahu do vaší koupelny nebo kuchyně: prohlédněte si kolekce  ICONIK 400 a ICONIK 450 Prohlédněte si kolekce s nejvyšší nášlapnou vrstvou:

- ICONIK 240
- ICONIK 300+
- ICONIK 320

Levné vinylové kolekce

Jedním z benefitů vinylových podlah je to, že jsou to za rozumnou cenu, což je skvělé, pokud si pronajímáte, nebo jste právě koupili svůj první domov. Je to také důležité, pokud plánujete pronájem, nebo pokud chcete renovaci častěji. S ohledem na to naši designéři vytvořili výběr kolekcí vhodných pro rozumný rozpočet, které vám nabízejí spoustu možností výběru, aniž byste se museli zbytečně utrácet.

Prohlédnout cenově dostupné kolekce:

- ICONIK 120
- ICONIK 150
- ICONIK 200