Starfloor Click 55 & 55Plus elegance pro váš domov

Starfloor Click 55 & 55Plus elegance pro váš domov

Pokud se rozhodnete pro renovaci podlahové krytiny, existuje mnoho možností, které nabízejí kombinaci kvalitního řešení bez zbytečných komplikací. Zámkové vinylové podlahy jsou skvělou volbou pro ty, co hledají kvalitní a elegantní podlahy, které jsou funkční a snadno se čistí. Starfloor Click 55 & 55PLUS Extra Matt kombinuje krásné přírodní dekory kamene, dřeva a betonu s elegantní matnou povrchovou úpravou,  která odolá vašemu aktivnímu životnímu stylu a snadno se instaluje.

Nádech elegance pro váš domov

 Starfloor Click 55 & 55PLUS přichází s extra matným povrchem, který  zvýrazňuje autentickou atmosféru  místnosti.

A s jemnými, tlumenými odstíny je to také dokonalý doplněk světlého nábytku, který vnáší život do místnosti, ať už je to koupelna, kuchyň nebo obývací pokoj. To není vše.

Široký výběr přírodních barev a v dekorech dřeva, kamene a betonu kolekce Starfloor Click 55 & 55PLUS přináší sofistikované dekory, které jsou v pečlivě zpracovány ve výrobních závodech v Evropě tak, aby vám pomohly vytvořit příjemné prostředí kdekoli v domě.

Krása, která trvá ...

Zaručujeme vám, že podlaha Starfloor Click 55 & 55PLUS se nemění. Poskytujeme 20letou záruku díky nášlapné vrstvě v kvalitě pro komerční využití.

Povrchová úprava Top Clean zaručuje zvýšenou odolnost ve vaší kuchyni, chodbě, dětskému pokoji a všude tam, kde je podlaha vystavena riziku škrábanců a oděru bez ohledu na to, jak snadná je její údržba.

Snadná instalace

Instalace Starfloor Click 55 & 55PLUS nebyla nikdy tak snadná a rychlá díky zámkovému systému fold-down.


Formát dlaždic nebo tři různé délky lamel (vše se čtyřhranným zkosením) si můžete zvolit s akustickou podložku pro dodatečnou zvukovou izolaci a doplnit odpovídajícími lištami  pro finální zakončení.

Design pro život

Bez ohledu na to, co se vám líbí, Click 55 & 55PLUS s extra matným povrchem má vše, co ztělesňuje přirozené, uklidňující prostředí. Jednoduše řečeno, je to matná elegance s aurou autenticity.