Pokud se rozhodnete pro renovaci podlahové krytiny, existuje mnoho možností, které nabízejí kombinaci kvalitního řešení bez zbytečných komplikací. Zámkové vinylové podlahy jsou skvělou volbou pro ty, co hledají kvalitní a elegantní podlahy, které jsou funkční a snadno se čistí. Starfloor Click 55 & 55PLUS Extra Matt kombinuje krásné přírodní dekory kamene, dřeva a betonu s elegantní matnou povrchovou úpravou,  která odolá vašemu aktivnímu životnímu stylu a snadno se instaluje.

Nádech elegance pro váš domov

 Starfloor Click 55 & 55PLUS přichází s extra matným povrchem, který  zvýrazňuje autentickou atmosféru  místnosti.

A s jemnými, tlumenými odstíny je to také dokonalý doplněk světlého nábytku, který vnáší život do místnosti, ať už je to koupelna, kuchyň nebo obývací pokoj. To není vše.

Široký výběr přírodních barev a v dekorech dřeva, kamene a betonu kolekce Starfloor Click 55 & 55PLUS přináší sofistikované dekory, které jsou v pečlivě zpracovány ve výrobních závodech v Evropě tak, aby vám pomohly vytvořit příjemné prostředí kdekoli v domě.

Krása, která trvá ...

Zaručujeme vám, že podlaha Starfloor Click 55 & 55PLUS se nemění. Poskytujeme 20letou záruku díky nášlapné vrstvě v kvalitě pro komerční využití.

Povrchová úprava Top Clean zaručuje zvýšenou odolnost ve vaší kuchyni, chodbě, dětskému pokoji a všude tam, kde je podlaha vystavena riziku škrábanců a oděru bez ohledu na to, jak snadná je její údržba.

Snadná instalace

Instalace Starfloor Click 55 & 55PLUS nebyla nikdy tak snadná a rychlá díky zámkovému systému fold-down.


Formát dlaždic nebo tři různé délky lamel (vše se čtyřhranným zkosením) si můžete zvolit s akustickou podložku pro dodatečnou zvukovou izolaci a doplnit odpovídajícími lištami  pro finální zakončení.

Design pro život

Bez ohledu na to, co se vám líbí, Click 55 & 55PLUS s extra matným povrchem má vše, co ztělesňuje přirozené, uklidňující prostředí. Jednoduše řečeno, je to matná elegance s aurou autenticity.