Nová kolekce Starfloor Click Ultimate 30 -  odolná vinylová podlaha

Nová kolekce Starfloor Click Ultimate 30 - odolná vinylová podlaha

Představujeme novou kolekci rigidních vinylových dílců Starfloor Click Ultimate 30. Tato inovativní vícevrstvá podlaha je vodotěsná, pohlcuje hluk a je vysoce odolná. Co však dělá Starfloor Click Ultimate 30 tak výjimečným, je jeho výjimečně tuhé jádro tvořené rigidním kompozitem (RCC), které je konstrukčně pevné podobně jako laminát nebo dřevo.

Je k dispozici ve formě dílců a lamel. Ideální pro nové majitele bytů nebo domů, kteří chtějí moderní designovou podlahu, která odolá zátěži aktivního rodinného života.

Odolá každodenní zátěži, ať je instalována kdekoli

Podlaha Starfloor Click Ultimate 30 je vyrobena tak, aby zvládla každodenní rutinu běžného života i na frekventovaných místech jako jsou chodby, koupelny nebo obývací pokoje a bez ohledu na to, kde jej instalujete, vydrží každodenní používání.

Vylepšená konstrukce Starfloor Click Ultimate 30 s rigidním jádrem poskytuje výjimečnou stabilitu a pevnost.  I přes výkyvy teploty od 10 ° C do 50 ° C nemění tvar, nevlní se a jeho krásný vzhled nenaruší voda, chlad nebo teplo.  Ve skutečnosti je Starfloor Click Ultimate 30 tak odolný, že zvládne téměř všechny druhy poškození. A protože je vodotěsný a snadno se instaluje, můžete jej položit i na keramické obklady do koupelny se spárami až do šířky 6 mm.

Odolný slunečnímu záření, opotřebení, protlakům, skvrnám, okolnímu prostředí i všem nástrahám aktivního rodinného života a ….. stále vypadá úžasně.

Starfloor Click Ultimate 30, Rigid LVT flooring, Luxury Vinyl Tiles, LVT, Wood effect viny tiles

Snadná a rychlá pokládka

Téměř každý typ podlahové krytiny vyžaduje nějaký druh přípravy podkladu. Díky integrované akustické podložce nepotřebuje Starfloor Click Ultimate 30 další akustické podložky. Díky rigidnímu jádru může překrýt menší nerovnosti podkladu, které se běžně vyskytují ve starších nebo poškozených podlahách.

Starfloor Click Ultimate 30 může být instalován přímo na keramickou dlažbu (se spárami do šířky 6mm) a většinu podkladů bez dalších nákladů na opravu nerovných povrchů. A tím je i skvělou volbou pro rychlou a efektivní renovaci.

Protože je modulární, může být instalován postupně. Nemusíte vystěhovat celou místnost, nábytek stačí pouze přesunou do jiné části místnosti, čímž méně narušíte chod domova.

A co více, zámkový systém  3L TripleLock Click system patřímezi nejjednodušší a nejrychlejší instalační metody. Snadno a bez námahy.  Zapomeňte na speciální nástroje a hlučné stroje. Zapomeňte na lepení, sušení nebo čekání. Jakmile je tato podlaha položena, je připravena k použití.

A pokud chcete být flexibilní při změnách vašeho interiéru, Starfloor Click Ultimate 30 je také mnohem jednodušší a nákladově efektivnější než keramické podlahy.

Základ. Jednoduchost. Přirozenost

Starfloor Click Ultimate 30 vám pomůže vyjádřit váš kreativní potenciál. Kolekce  nabízí 18 moderních dekorů s matnou povrchovou úpravou v široké paletě odstínů. Unikátní povrch se zrnitým efektem, který je k dispozici u některých dekorů, věrně zachycuje texturu materiálu, který jej inspiroval. Na pohled i na omak jsou povrchové úpravy příjemné,  autentické a precizní.

Design kolekce rigidních vinylových dílců je inspirovaná každodenním životem a navržen s přirozenou jednoduchostí, aby uspokojil všechny vaše kreativní touhy. Vyberte si z jedinečných dekorů Starfloor Click Ultimate 30 a vytvořte nadčasový vzhled vašeho interiéru.

Starfloor Click Ultimate 30, Rigid LVT flooring, Luxury Vinyl Tiles, LVT, Wood effect viny tiles

Akustický komfort

Není nic příjemnějšího, než si užívat potěšení a pohodlí z nové podlahy, která je tichá. Podlaha StarFloor Click Ultimate 30 je pro nohy skutečným zážitkem.

Naše inovativní akustická podložka redukuje hluk při chůzi o 18 dB. Ať už jste naboso nebo ne, akustické vlastnosti Starfloor Click Ultimate 30 dodají vašemu domovu více klidu a méně hluku, než klasické tvrdé podlahové krytiny, což jistě oceníte hlavně v dětských pokojích.

Pro klidnější prostředí vašeho domova.

Starfloor Click Ultimate 30 je ideální podlaha pro nové majitele domů a milovníky designu, kteří hledají snadný způsob, jak si vytvořit svůj vlastní design. Vyžaduje minimální nebo žádnou přípravu podkladu a zároveň nabízí rychlou a jednoduchou cestu k pevné, odolné podlaze, která je odolná vůči vodě a skvrnám.

 

Galerie fotografií