Starfloor Click Ultimate: dokonalá vinylová podlaha pro rekonstrukci vašeho domova

Starfloor Click Ultimate: dokonalá vinylová podlaha pro rekonstrukci vašeho domova

Když se nad tím zamyslíte, tak náš každodenní domácí život se skládá z činností, které někdy opakujeme pořád dokola, jako třeba zvedání židle, chození na vysokých podpatcích, děti, které si hrají s hračkami nebo upouštění různých předmětů na podlahu. Tyto akce odhalí, jak odolná podlaha opravdu je. Starfloor Click Ultimate, nová kolekce luxusních vinylových dílců Tarkett s Rigid Composite Core technologií, byla navržena tak, aby odolala všem nárazům, jakémukoli poškrábání, skvrnám a rámusu. Ano, všemu. Navíc může být položena velmi snadno a rychle na všechny podlahy, včetně keramických obkladů.*

* na keramiku se spárami až do šířky 8 mm a hloubky 3 mm

Odolnost proti nárazům

Domov je rušný prostor, kde naše každodenní činnosti vystavují podlahu zatěžkávací žkoušce. Starfloor Click Ultimate odolává všem těmto nárazům, od těžkého nábytku nebo vysokých patků až po škrábance a ošoupání způsobené vláčenými předměty nebo skvrnami způsobenými rozlitím.

Odolnost proti hluku

Domovy jsou často plné pohybu, života a v některých případech i hlučných aktivit, jako jsou děti, které si hrají. Výběr podlahy s akustickými vlastnostmi Vám pomůže učinit z vašeho domova příjemné místo, kde najdete klid i přes aktivity probíhající v jiných místnostech v domě. Starfloor Click Ultimate je akustická podlaha, která je vyráběná s integrovanou akustickou podložkou a díky technologii Soundblock poskytuje redukci přenosu zvuku o 19dB. Starfloor Click Ultimate dělá domovy klidnější a každý okamžik Vašeho života lepší. Navíc není třeba pokládat akustickou podlahovou izolaci, protože je již integrována do podlahy.

Odolnost proti vodě

V domácnosti můžete rozlít vodu nebo jiné tekutiny nejčastěji v místnostech, jako jsou kuchyně nebo obývací pokoje. Kolekce Starfloor Click Ultimate byla navržena tak, aby odolala vlhkosti a byla plně voděodolná podlaha*, což je ideální pro všechny prostory v domě, včetně koupelen a kuchyní.

* při instalaci podle pokynů na pokládku

Doporučená kolekce