"The Green Factory", bydlení s industriálním nádechem

"The Green Factory", bydlení s industriálním nádechem

Pozvěte přírodu do renovovaného industriálního prostoru a vytvořte moderní, autentické prostředí, které zajistí snadný, funkční a příjemný životní styl.
Hledáte otevřený, flexibilní dům bez dveří nebo stěn, který se plynule přizpůsobí různým okamžikům vašeho rodinného života a mnoha aktivitám. S vaší láskou k estetice rustikálního interiéru a nadčasovým hodnotám vaše citlivost zjemní tovární styl. Jste vášnivý restaurátor a rádi renovujete staré předměty jako součást vašeho závazku vůči životnímu prostředí. Vaše ekologické hodnoty předáváte svým dětem. Vychutnejte si velký obývací prostor, jehož široká okna se otevřeny dokořán, kde můžete přemýšlet o přírodě a měnících se ročních obdobích.
 

Zelená do vašeho interiéru

Kromě estetických benefitů poskytují rostliny také přínosy pro zdraví tím, že čistí naše domovy a pomáhají nám znovu se spojit s přírodou. Akumulace zavěšených rostlin vytváří atmosféru městské džungle; a recyklované předměty (plechovky, dřevěné bedny atd.) mohou nahradit tradiční hliněné květináče. Kreativní nápady pro rodinnou dílnu! Tyto zelené doteky rozjasní černou a bílou estetiku industriálního stylu dávkou barvy, která vytvoří dokonalý rustikální styl.

 

Tmavé kontrasty

Prohřejte svůj domov v industriálním stylu výzdobou s přírodními prvky. Ocel, litina a kartáčovaný kov koexistují se surovými dřevěnými podlahami a botanickou výzdobou.

Přidejte lehký kontrast ve formě břidlicově modré steny u čela postele; temný tón připomínající kovové průmyslové povrchy. Ložní prádlo s přírodním dekorem tmavě zelených listů je dalším dekorativním detailem. Tato barevná ložnice inspirovaná dílnou je díky rustikálním detailům naprosto v souladu s tímto stylem uvolněná a klidná.

Hra s funkčností

Chytrý, modulární nábytek a robustní, autentické materiály vytvářejí trvanlivý, nadčasový styl ideální pro velké rodinné obědy. Váš prostor se posouvá tak, aby vyhovoval příležitosti a počtu hostů, protože pohostinnost je jednou z vašich nejcennějších hodnot. Milujete staré řemeslné stoly a nábytek z bazaru. Ocelové nosníky jsou viditelné, protože mají estetickou hodnotu a váš dům je unikát

Galerie fotografií