VINYLOVÉ KRYTINY NOVÉ GENERACE:KDE SE KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ A INOVACE NEJVÍCE PROJEVÍ

VINYLOVÉ KRYTINY NOVÉ GENERACE:KDE SE KONSTRUKČNÍ ŘEŠENÍ A INOVACE NEJVÍCE PROJEVÍ

Lidé si doma chtějí vytvořit příjemnou atmosféru úpravou interiérů tak, aby odpovídaly jejich životnímu stylu a požadavkům na zdravý životní prostor. Vinylové krytiny Tarkett nové generace přinášejí nový přístup – spojení designu a inovací pro potřeby zákazníků dnes i zítra.

Vinylové podlahy navržené pro váš životní styl 

Dekorace interiérů je dnes celosvětovou vášní – nesčetné časopisy, televizní pořady, blogy a weby zkoumají možnosti barev, motivů a materiálů. Pro společnost Tarkett je design východiskem pro každou kolekci podlahovin.

Návrháři společnosti Tarkett analyzují potřeby uživatelů a lifestylové trendy v oblastech jako architektura a technika a snaží se určit vůdčí směry současné doby ve výzdobě interiérů. Tyto trendy se převádějí na barvy, vzory, materiály, nábytek a příslušenství, které pomáhají formovat kolekce našich krytin. Výsledkem je široká škála vzorů vinylu s nekonečnými možnostmi pro designéry – od nejklasičtějších až po nejmodernější – inspirovaná čtyřmi hlavními trendy v životním stylu. Těmi jsou Nadčasová klasika, Kreativní laboratoř, Přírodní péče a Chytrá generace.

Naše nová kolekce nabízí tvůrčí svobodu pro nalezení stylu, který vyhoví každému vkusu a zájmům – od klasických a elegantních prostor přes hravý styl, vintage styl a prostou čistotu přírody až po styl vyjadřující propojení se současností. A protože se vinyl nové generace snadno pokládá, je pomocí pro ty, kteří rádi pravidelně obnovují a vylepšují svůj domov.

 

Vinylová podlaha navržená pro zdravý domov

V současné době narůstá zájem spotřebitelů o to, jak se kvalita materiálů, designu a výzdoby podílí na pocitu pohodlí. Společnost Tarkett vyvinula jako příspěvek ke zlepšení kvality vnitřního prostředí a ovzduší vinyl nové generace.

Již řadu let se společnost Tarkett zaměřuje na výrobu podlahových krytin s nízkými a mimořádně nízkými emisemi – 10x až 100x nižšími, než požadují nejpřísnější normy. Nyní jde Tarkett o krok dále a ve snaze dále přispět ke zlepšování vnitřního prostředí přestává používat ve svých vinylových krytinách ftaláty. Změkčovadla bez ftalátů, která společnost Tarkett volí, jsou schválena pro nádoby, které přichází do styku s potravinami, a lze je používat i v hračkách určených do dětských úst.

Vinylové podlahy jsou praktické a hygienické, protože se jednoduše čistí. Naše vinylová krytina má navíc povrchovou úpravu pro ještě snazší údržbu s minimálními požadavky na množství vody a čisticích prostředků. Chcete-li podlahu, která dobře vypadá, dobře působí a přispívá k dobré pohodě osob i prostředí, vykročte vpřed a pořiďte si vinyl nové generace Tarkett.