VÝHODY VINYLOVÝCH PODLAHOVIN NOVÉ GENERACE

VÝHODY VINYLOVÝCH PODLAHOVIN NOVÉ GENERACE

Většina z nás se při nákupu rozhoduje na základě faktorů jako čas, snadnost použití a pohodlí. Při výběru vinylové podlahoviny je potřeba zvážit všechny výhody, abyste svojí volbou získali pro svůj životní styl určitou přidanou hodnotu.

Neomezený výběr vzorů 

Co se týče řešení interiérů, každý má svůj vlastní styl. Vinylová podlaha nabízí neomezený výběr řešení – od klasických po moderní, k tomu ještě celý svět barev, vzorů a textur. Se dřevěnými, kamennými nebo efektními kovovými a grafickými vzory si mezi vinylovými krytinami Tarkett vyberete podle svého vkusu.
 

Řešení pro každou místnost 

Není nic náročnějšího než nejrůznější aktivity, které se odehrávají v každé místnosti vašeho domova. Vinylová podlaha má řešení pro všechny účely – je voděodolná v koupelnách, trvanlivá v předsíních, praktická v kuchyních. Postupem času se mění vaše potřeby a děti odrůstají, ovšem vinylová krytina vyhoví v každé fázi rodinného života.


Celkový komfort 

Pokud si ihned po příchodu domů zouváte boty, oceníte pochozí komfort vinylové podlahy. Tarkett navíc vyrábí krytiny tak, aby zajišťovaly dobrou tepelnou a zvukovou izolaci – dobrá zpráva pro vaše uši, pokud si o patro výš hrají na zemi vaše děti!
 

Snazší život 

Každý má rád doma čisto a uklizeno, ale nikdo kvůli tomu nechce trávit hodiny domácími pracemi. Vinylové podlahy Tarkett už nemohou být na údržbu snazší: stačí obyčejný mop a vysavač. Navíc jsou tvrzené, odolné vůči skvrnám a snadno se čistí, takže váš domov bude vždy vypadat svěže a dobře.
 

Udělej si sám – a snadno 

Není třeba volat profesionály. Pokládka vinylové podlahy je velmi jednoduchá: podle velikosti místnosti se uplatní tři prosté metody. Tarkett Vám nabízí veškeré rady a příslušenství k tomu, abyste mohli odvést dokonalou práci. Ideální krytina pro ty, kdo chtějí pravidelně obměňovat vzhled svého domova!
 

Zdravý domov 

Lidé věnují stále více pozornosti kvalitě materiálů, aby si doma vytvořili zdravý životní prostor a zajistili pohodu. Vinylové podlahy Tarkett jsou vyráběny tak, aby přinášely skutečné výhody. Jsou navrženy ekologicky jako nízkoemisní, čímž pomáhají zlepšovat kvalitu vzduchu. Nyní navíc Tarkett přestává používat ve svých krytinách ftaláty, což dále přispívá ke zlepšení vnitřního prostředí.