Vytváření krásných interiérů

Vytváření krásných interiérů

60 návrhářů na plný úvazek ve čtyřech regionálních centrech naší firmy se věnuje proměně prostor pomocí nových podlah, protože jsou přesvědčeni, že naše podlahy mohou zvýšit kvalitu života zkrášlením interiérů, zajištěním komfortu a přispěním k větší čistotě a bezpečnosti prostředí.


Podlaha je vaše nové hřiště 

Podlaha je nové hřiště s neomezenými možnostmi uspořádání našich vinylových dílců řady iD Inspiration. Dodáváme je v různých velikostech, tvarech a ve stovkách barev, takže je lze kombinovat a vytvářet individuální styl. Naši návrháři prosazují myšlenku, že podlaha je dekorací zejména v komerčních aplikacích, a proto k tvorbě interiérů přistupují hravě a podlahou začínají. Podpora značky i čirá představivost – možné je všechno. Pro inspiraci navštivte naše miniaturní interaktivní webové stránky FLOOR IS THE NEW PLAYGROUND nebo si prohlédněte naše kolekce LUXUSNÍCH VINYLOVÝCH DÍLCŮ.


Floorcraft pro vinylové podlahy 

Designová služba FLOORCRAFT pozvedá řešení na míru na zcela novou úroveň. Naši návrháři a jejich přesná ultrazvuková řezačka dokážou s každou podlahou v našem katalogu zázraky: je nejen možné, ale i snadné například doprostřed prostoru recepce vložit firemní logo, vybavit podlahu orientačním značením nebo prostě jen tak tvořit. Tato služba byla vyvinuta s cílem usnadnit našim zákazníkům život: jakmile je vzor vyřezán, jeho díly se sestaví a pro dokonalé slícování se navíc spojí lepicí páskou.


Zakázkový koberec 

Naše kobercové čtverce Desso, široké koberce a koberečky lze upravit zcela podle individuálních přání. Naši návrháři koberců vám pomohou vybrat jedinečné barvy a rozměry pro váš vlastní nezaměnitelný design. Představí vám také internetový nástroj Create Your Own AirMaster®, s jehož pomocí si můžete vytvořit barevné kombinace a okamžitě si svůj návrh zobrazit v různých předem definovaných prostředích. Na výběr je šest barev pozadí v kombinaci s akcentovými linkami v až pěti barvách z celkových šestnácti – celkem je tak k dispozici více než 6 milionů možností.


Jak co nejlépe využít barvy 

Současná široká škála podlahových řešení nabízí mnoho různých barev, struktur a vizuálních efektů. Estetika podlah vstupuje do emocionálních vztahů s lidmi. Například identifikace a zvědavost jsou aktivační a život prodlužující faktory u nemocných osob v léčivém prostředí.

Krásná podlaha dodává lidem vyrovnanost a důstojnost, a tím i pozitivní náladu. Stimuluje nebo konejší a může vyvolávat i další pocity, zejména v kombinaci se světlem a zvukem. Vzor podlahy může lidem pomoci zpomalit, soustředit se, zorientovat se, bavit se nebo se volně pohybovat.

Návrháři z našeho oddělení pro sledování trendů ve spolupráci se specialisty v terénu a psychology tyto vlivy studují v různých situacích a snaží se vyvíjet vhodné řady vzorů a barev. Všechny tyto znalosti jsou zúročeny v několika návodech, s jejichž pomocí mohou architekti volit vhodná řešení pro konkrétní aplikace jako nemocnice, oddělení pro péči o pacienty s Alzheimerovou chorobou či školy.

Chcete-li se dozvědět více o našich barevných studiích, neváhejte a KONTAKTUJTE NÁS.