Vytvořte si domov ve stylu "Urban Cocoon"

Vytvořte si domov ve stylu "Urban Cocoon"

Design ve skandinávském stylu je moderní, uklidňující, poetický a funkční. Tento styl nás vrhá do klidného, útulného a přívětivého prostředí daleko od městského chaosu. Domov se stává útočištěm. Váš minimalistický, přírodní vkus vás nasměruje na severské designéry a na výběr teplého moderního nábytku. Dřevo je nezbytnou součástí vašeho domova, stejně jako měkké útulné textilie. Severská výzdoba je více než jen atmosférou a je uměním života.
Pojďme se podívat na elegantní a moderní způsob života!
 

Vybírejte pastelové barvy

Teplé neutrální odstíny, pastelové barvy a letmý dotek antracitu se propojí a vytvoří jemný, moderní skandinávský interiér. Pudrová růžová a bledě zelená jsou jemně kombinovány, aby přinášely sofistikovanost do útulné atmosféry. Zkombinujte materiály (samet, plátno, natřené dřevo a keramiku), abyste zjemnili přechody. Výběrem vhodných doplňků, který odpovídá vaší náladě, můžete snadno obnovit svůj interiér a vytvořit jednoduchou, elegantní a příjemnou atmosféru.

Dodržujte čisté linie

Krása skandinávského stylu spočívá v jednoduchosti. Čisté, tenké linie vytvářejí harmonické prostory, kde vládne klid a mír. Tato klidná atmosféra vás zve k relaxaci a odpočinku. Nic nepřekoná světlost a čistotu tohoto stylu. Jemná barva stěn dodává měkkost a betonová podlaha dotek města; ta pravá inspirace pro obývací pokoj.

Dejte životu poetický nádech

Krása skandinávského stylu spočívá v jednoduchosti. Podělte se o svůj vkus s estetikou, přírodními materiály a designovými předměty s dětmi - vytvořte dětský pokoj ve skandinávském stylu.

Vyberte si nábytek v jednoduchém designu, hřejivou dřevěnou podlahu, útulné textilní doplňky (koberce apod.) a tlumené osvětlení. Světlo hraje zásadní roli při vytváření relaxační atmosféry, takže bílá a světlé barvy jsou prioritou. Preferujte kvalitu před množstvím: Méně je lépe! Tento pokoj je tak půvabný, jak útulný je tento styl bytového designu.

Galerie fotografií