Tarkettology - Prostor potkává materiály

Tarkettology - Prostor potkává materiály

01. dubna 2018

V kubistickém Domě U Černé Matky Boží v Praze bude v pondělí 16. dubna 2018 otevřena expozice Prostor potkává materiály, v níž Tarkett, jeden z největších výrobců podlahových krytin, představí novinky pro letošní rok.

Tarkett – světová jednička v tvorbě podlahových řešení pro domácí i profesionální prostředí – zve k prohlídce kubistického skvostu v centru Prahy. V interiérech domu od architekta Josefa Gočára vystaví nejmodernější podlahové materiály od architektonické kolekce iD Mixonomi, oceněné Red Dot Award, přes koberce, linolea až po vinylové podlahy.

 "Vše jsme v instalaci ostře nařezali, protože kvalitní architektura je podle nás především o odvaze do toho říznout. V expozici představíme nejen oceňovanou kolekci iD Mixonomi, ale i další novinky pro letošní rok,"

říká Romana Vacková, Country manager Tarkett pro Českou republiku. 

Expozice v 5. patře Domu U Černé Matky Boží je otevřena od pondělí 16. dubna do neděle 29. dubna 2018, vždy mezi 10. a 18. hodinou
Po předchozí registraci na www.tarkettology.cz je možné si zdarma prohlédnout také stálou expozici českého kubismu Umělecko-průmyslového musea ve 3. a 4. patře domu. 

 

Opening party pro novináře a další hosty: 
 

Pondělí 16. dubna 2018 od 18.00 hodin

Dům U Černé Matky Boží, Ovocný trh 19, Praha 1


Potvrďte prosím Vaši účast na webu www.tarkettology.cz.

 

Pořádá: Tarkett Česká republika

Koncept: Radek Váňa / Idealab

Architekt výstavy: Roman Kvita

Produkce a PR: Pavlína Janíková / Idealab

Speciální poděkování: Romana Vacková, Ilona Stanko

www.tarkettology.cz