Produkty
Vyhledat nejbližšího prodejce
Naše výrobky naleznete u předních prodejců podlahových krytin v České republice. Jednoduše zadejte vaše PSČ nebo název vašeho nejbližšího města do našeho nového vyhledávače a vyhledejte nejbližšího prodejce v okolí.
Vyhledat prodejce
ke stažení
Typ obytné místnosti

Objevte místnosti - Vchody a vstupní haly

Krásná vstupní hala dokáže vytvořit nezapomenutelný první dojem. Vyberte si z rozmanitých vinylových , dřevěných, laminatových nebo kobercových podlahových krytin.

Objevte místnosti - Ložnice

Vybráním té správné podlahy snadno vytvoříte odpočinkovou atmosféru, a to i díky podlahovým krytinám redukujícím zvuk, relaxačním barvám nebo designu.

Objevte místnosti - Pracovna

Ta správná podlaha pro domácí kancelář vám může pomoci vytvořit prostředí klidu, koncentrace, inspirace a kreativity a pomoci redukovat hluk.

Objevte místnosti - Dětský pokoj a herna

Vybrání té správné podlahy do dětského pokoje a herny znamená vybrat odolné a na čištění nenáročné podlahové krytiny, které pomůžou vytvořit hravou atmosféru.

Objevte místnosti - Kuchyně

Kuchyně jsou často srdcem našich domovů, kde společně stolují rodiny i přátelé. Proto je důležité vybrat podlahu, která je odolná a zároveň odráží váš styl a osobnost.

Objevte místnosti - Obývací pokoje

Obývací pokoje jsou místnosti, kde by podlahy měly být estetické a zároveň praktické. Vyberte podlahu, která se bude shodovat s vaším stylem a učiní váš domov přívětivým.

Objevte místnosti - Koupelna

Podlahy v koupelnách musí kombinovat jak estetiku, tak voděodolnost. Objevte náš výběr voděodolných podlah s designy, které se hodí ke každému stylu.
Inspirace
Vyzkoušejte naši aplikaci
Aplikace vám umožní prohlédnout si ve vybraných prostorách různé podlahové krytiny. Můžete si také stáhnout obrázek ve vysokém rozlišení/HD nebo si náhled rozdělit a porovnávat různé produkty ve stejném prostředí.
Udržitelnost
Naše strategie udržitelnosti
Udržitelnost je součástí našeho způsobu myšlení a určuje, jak pracujeme, spolupracujeme s ostatními a řídíme naše podnikání. Naše strategie udržitelnosti je implementována ve všech aktivitách společnosti Tarkett. Zde jsou některé příklady toho, jak Tarkett příspívá ke kvalitě života lidí a naší planety, která se odráží v každém kroku životního cyklu našich výrobků.
Objevte Tarkett

O společnosti Tarkett

O společnosti Tarkett
Kdo jsme Inovace
Nejnovější zprávy
Novinky Kontaktujte nás
Vše o podlahových krytinách
Nezáleží na tom, zda svoji ideální podlahu teprve začínáte hledat, nebo již máte představu o konkrétní podlahové krytině – zde jsou k dispozici informace, které vám mohou pomoci s konečnou volbou.
-
Schodové hrany - řešení pro dřevěné podlahy
vybrat dekor
Příslušenství

Schodové hrany - řešení pro dřevěné podlahy

Objevte naše nové speciální dřevěné schodové hrany. Elegantní a minimalistická kolekce schodových hran nabízí optimální řešení pro moderní, stylová prostředí díky perfektním barevným shodám s našimi přírodními i barvenými voskovými oleji. Jsou vyrobeny z krásného přírodního dřeva a přesto se snadno čistí a udržují. Barvy a povrchové efekty schodových hrany ladí se schodištěm, zachovávají přirozený pocit dřeva a jemné odchylky v tónu. Celková kompatibilita s našimi standardními dřevěnými lamelami přichází instalační systém se 2 zámky, který zajišťuje pevné spojení bez mezer. Minimalistický design 90 ° rohů vytváří moderní, elegantní přechod mezi schody a podlahou. K dosažení nejlepších výsledků využívejte profesionály. Při objednávání schodišťových otvorů mějte na paměti, že typické schodiště je široké 900 mm se 14-17 schody. Vzhledem k tomu, že naše schodiště má stejné složení jako naše standardní podlahy, můžete použít technický list údržby a technické dokumentace příslušné podlahové krytiny. Všechny schody jsou ošetřeny tvrdým voskovým olejem a vyžadují pravidelnou údržbu. Pro dokončení instalace, doporučujeme použít sadu na opravu dřeva s povrchovou úpravou hard wax oil - tvrdý voskový olej. Dřevo je přírodní produkt a může mít odchylky v barvě nebo struktuře.
Klíčové vlastnosti
Technické a environmentální specifikace
Celková tlouštka: 14 mm
Délka: 1,95 m
Položek v balení: 2, 1
Vyhledat Schodové hrany - řešení pro dřevěné podlahy dle požadavků
0 formát
Technické a environmentální specifikace
Více informací o Schodové hrany - řešení pro dřevěné podlahy